top of page

Освітня акція "Від серця до серця"


У квітні Департаментом освіти Харківської міської ради ініційовано проведення освітньої акції «Від серця до серця» - марафону вдячності тим, хто щодня надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє на всіх фронтах, кордонах і в тилу.

Доєднатися до освітньої акції «Від серця до серця» можна усім бажаючим. Для цього необхідно поділитися історіями про висловлення вдячності вчинками та словами захисникам, рятувальникам, медикам, енергетикам, комунальникам та волонтерам, або розповісти як ви, члени родини, колективи допомагали захисникам.


Необхідно звернути увагу:

1) матеріали мають відповідати меті та тематиці акції, бути актуальними, сфотографованими та відзнятими протягом квітня 2024 року. Роботи з попередніх акцій, навіть аналогічних за змістом, не публікуватимуться;

2) тривалість відео – до 2 хвилин; відеофайли з розширенням .mp4, формати фото/колажа – .jpg або .png;

3) обов'язково зазначати інформацію про учасника/ів: прізвище, ім’я, вік, заклад освіти, клас/посаду, район (для індивідуальних робіт), про заклад освіти та район (у разі колективних).

Запрошуємо долучитися до міської ініціативи та розміщувати роботи у своїх спільнотах із позначенням спільноти Департаменту освіти Харківської міської ради та хештегом #Від_серця_до_серця_марафон_2024.

Кращі роботи публікуватимуться в Telegram-каналах та сторінці Facebook Департаменту освіти.

Kommentare


bottom of page