top of page

🌳 Сьогодні відбулося відкриття тижневої єврейської школи в ліцеї «Шалавім» 🌳

  • 31 січ.
  • Читати 1 хв

Сьогодні — у дні Ту бі-Шват — ми символічно розпочали новий етап.

Напередодні свята ми разом з дітьми провели Седер Ту бі-Шват — про зростання, коріння та плоди.

Так, нам довелося спуститися в бомбосховище.

Так, це наша реальність.

Але ми впоралися. І найголовніше — діти були щасливі. Усміхнені, зацікавлені, живі. Було відчуття спільності, тепла і нормального дитинства — навіть у ненормальних умовах.

Ту бі-Шват — це про невидимий ріст. Коли зовні ще зима, але всередині вже рухається життя.

І сьогодні ми це дуже відчули.

Діти задоволені!

Школа відкрита!

Ми разом!



 
 

Останні пости

Дивитися всі
Свято Останнього дзвоника у нашому ліцеї

Останній дзвоник — це особливий день, який об’єднує радість, хвилювання, вдячність і світлі спогади. Сьогодні у нашому ліцеї пролунав дзвінок, який символічно завершив ще один навчальний рік та відкри

 
 
Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди свята останнього дзвоника

Дорогі наші діти, шановні батьки та вчителі незламного Харкова! Сьогодні в українських школах лунає останній дзвоник. Цьогорічні випускники прийшли до школи тоді, коли війна вже торкнулася життя Укр

 
 
  • White Instagram Icon

Ми на зв'язку

Адреса

© 2024-2026 ПЗ ХЛ "Шаалавім"

Ліцей "Шаалавім" (школа)
(050)255-50-31

 

Дитячий садок "Ліор Шаалавім"

(098)601-92-37

Email: uvk_shaalavim@ukr.net

м. Харків, пр-т Байрона, 152-Б

bottom of page